Науково-методичний семінар «Особливості використання ІКТ у процесі вивчення комбінаторики».

19 квітня на кафедрі вищої математики та методики навчання математики відбувся науково-методичний семінар «Особливості використання ІКТ у процесі вивчення комбінаторики». На семінарі були обговорені проблеми використання ІКТ у курсі вивчення дискретної математики та теорії ймовірностей у вищих навчальних закладах.

Детальніше...

Науково-методичний семінар «Формування креативної компетентності майбутніх учителів математики»

27 квітня 2016 року, на кафедрі вищої математики та методики навчання математики відбувся науково-методичний семінар «Формування креативної компетентності майбутніх учителів математики».

Детальніше...

ПІДСУМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Майбутні вчителі – це українська еліта освіти завтрашнього дня. Знання історії науки безперечно впливає на формування їх світогляду, фахової та загальної культури. 14 – 15 квітня на факультеті фізики, математики та інформатики вже в шосте відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ІСТОРІЯ НАУКИ – МАЙБУТНЬОМУ ВЧИТЕЛЕВІ  2016 «Розвиток науки на теренах України»». Представництво конференції налічувало більше 90 учасників із 8 вищих навчальних закладів України.

Детальніше...

Підсумки інтелектуальної гри "НАЙРОЗУМНІШИЙ"

Вже традиційно напередодні Дня науки Студентським науковим товариством на факультеті фізики, математики та інформатики організовується та проводиться інтелектуальна математична гра «Найрозумніший».

Детальніше...

Швидкі посилання

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.
Ви тут: Головна